قوانین مهم جورابکده

خلاصه مهمترین قوانین جورابکده

قوانین تعویض و مرجوعی کالا:

به دستور وزارت محترم بهداشت و بدلیل رعایت پروتکلهای بهداشتی،امکان تعویض و یا مرجوعی البسه زیر و جوراب وجود ندارد، لذا توضیحات کالایی که قصد خرید آن را دارید، با دقت مطالعه بفرمایید و بعد از حصول اطمینان از مدل، سایز، رنگ و ... خرید خود را تکمیل بنمایید.

به شما این اطمینان داده میشود که کلیه کالاهای سفارشی شما، مختص خودتان بوده و دست اول خواهد بود، و به هیچ عنوان کالای تعمیر شده، یا برگشت خورده شخص دیگری نمیباشد.

قوانین حمل و نقل و برگشت کالا:

جورابکده اجناس مشتریان را قبل از ارسال، به دقت از لحاظ سالم بودن بررسی مینماید تا جنس سالم و با کیفیت، به دست مشتری برسد، ولی احیانا تنها در صورت داشتن ایراد و مشکل در کالا، یا زده دار بودن، فروشگاه کالا را پذیرفته و قابل برگشت میداند و هزینه برگشت با خود فروشگاه میباشد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

 • فقط سفارشهایی به عنوان سفارش ثبت شده و موفق تلقی میگردد، که بصورت آنلاین پرداخت گردد و پیغام موفقیت آمیز بودن پرداخت نمایش داده شود، و کد رهگیری و مرجع به کاربر ارائه داده شود.

 • در مراحل ثبت سفارش، به آیتم های انتخابی از حیث سایز و رنگ و مدل دقت نمایید، و توضیحات و مشخصات کالا را به دقت مطالعه نمایید، و در صورتی که سوالی داشتید با پشتیبانی تماس بگیرید، لازم به ذکر است در فرآیند خرید و تکمیل سفارش، هر اشتباهی از جانب کاربر، به عهده خود کاربر بوده و مسئولیتی بر عهده جورابکده نمیباشد.

 • هزینه کارتن، ارسال و بسته بندی سفارشات، برای سبدهای خرید به مبلغ یک میلیون تومان یا بیشتر رایگان میباشد، و این هزینه از طرف فروشگاه جورابکده پرداخت میگردد.

 • در سفارشهای کمتر از یک میلیون تومان، هزینه ارسال به عهده خریدار میباشد، اگر در مرحله انتخاب شیوه ارسال، کاربر شیوه پستی را انتخاب نماید، میبایست با توجه به آدرس خود، مبلغ ثابت 40 هزار تومان را به عنوان هزینه بسته بندی و ارسال، بهمراه مبلغ کالاهایی که انتخاب کرده، بصورت آنلاین و در سایت جورابکده پرداخت نماید، و در صورت انتخاب شیوه ارسال تیپاکس، فقط مبلغ کالاهای انتخابی خود را بصورت آنلاین پرداخت مینماید، و هزینه ارسال تیپاکس، بعد از تحویل گرفتن کالا توسط مشتری، و در مقصد به شرکت تیپاکس به عنوان حق الزحمه ارسال و تحویل کالا پرداخت میگردد و میزان این مبلغ، از قبل مشخص نیست، همچنین لازم به ذکر است، که هیچ درصدی از این مبلغ به فروشگاه جورابکده متعلق نبوده و ارتباطی ندارد.

 • مدت زمان ارسال و تحویل سفارشات پستی، با توجه به ایام مختلف سال، حدودا در شهر تهران سه الی پنج روز کاری، و در شهرستانها پنج الی ده روز کاری میباشد، و در شیوه ارسال با تیپاکس، معمولا یک یا دو روز زودتر از شیوه پستی به دست مشتری میرسد.

 • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است، لازم به ذکر است کلیه سفارشهای ثبت شده در طول روزهای کاری، در اولین روز پس از تعطیلات پردازش میشوند. جورابکده به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت روز امکان سفارش‌‏گذاری میدهد.

 • در صورتی که کاربر برای تحویل مرسوله خود حضور نداشته باشد، یا از تحویل مرسوله ای که مطابق با فاکتور ایشان ارسال شده است ممانعت نماید، یا به هر دلیلی مرسوله مرجوع گردد، کلیه هزینه ها و خسارات وارده به جورابکده از حساب ایشان کسر میگردد و الباقی مبلغ به حساب ایشان عودت میگردد.

 • جورابکده همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با این وجود، در صورتی که موجودی محصولی در جورابکده به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن آیتم یا کل سفارش و نتیجتا استرداد وجه سفارش برای جورابکده محفوظ است.

 • جورابکده مجاز است بدون اطلاع قبلی، نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند تغییر قیمت، یا اتمام موجودی کالا، بدون اطلاع قبلی برای جورابکده محفوظ است.

 • کاربران باید هنگام سفارش، فرم آدرس را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و مسئولیت آن بعهده خود کاربر میباشد. همچنین مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد نمایند.

نکات پایانی:

 • اگر از خرید خود منصرف شده اید، در اسرع وقت با واحد پشتیبانی تماس گرفته، و اعلام انصراف نمایید. چنانچه سفارش شما وارد مرحله بسته بندی نشده باشد، لغو می گردد، در غیر اینصورت مسئولیت آن به عهده خود کاربر خواهد بود.

 • حتما هنگام دریافت سفارش، فاکتور خود را کنترل نموده تا کالاها، از لحاط تعداد و مدل، مطابق سفارش شما باشد، در صورت وجود مغایرت، قبل از دریافت سفارش با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید، تا همکاران ما، شما را راهنمایی نمایند. دریافت محصول به منزله تایید سفارش و نبودن مشکلی در سفارش شما می باشد.

 • از پرداخت هر گونه وجه اضافی تحت عنوان (انعام، هزینه برگشتی و…) به رساننده مرسوله، جدا خودداری فرمایید.