درباره فروشگاه

درباره جورابکده

« جورابکده، فروشگاهی نوین، پیشرو، خدمت رسان »

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش فناوری های الکترونیکی و اینترنتی، افزایش چشمگیر گوشی ها و تبلت های هوشمند، و امکان برقراری ارتباط سریع و راحت با اینترنت، لزوم استفاده از فروشگاههای اینترنتی، نسبت به گذشته اهمیت بسیار بالایی پیدا کرده است.

از طرفی به علت کمبود فروشگاههای مجازی یا حتی فروشگاههای حضوری جهت خرید لباس زیر و جوراب، بعلت نیاز به تخصص بسیار بالا، وجود تنوع بسیار زیاد در این کالاها، رنگبندی های متنوع، سایز بندی زیاد، وجود وسیع ترین و گسترده ترین طیف مشتریان (از نوزاد تازه بدنیا آمده، تا کودک و نوجوان و افراد بزرگسال و ..)، وجود برندها، کیفیت ها و قیمت­های مختلف، انتخاب و خرید اینگونه اقلام را مشکل کرده است. یکی از راه های انتخاب سریع و بهتر برای دستیابی به خواسته هایی از این قبیل، بهره گیری از توانایی خرید اینترنتی در فروشگاههای اینترنتی میباشد.

جورابکده بستر خرید اینترنتی جوراب و لباس زیر را برای مشتریان خود فراهم کرده است. این فروشگاه با عنوان جورابکده، با شماره ثبت 276075 فعالیت خود را از سال 1396 در فضای مجازی آغاز نموده است. 

سابقه ی فروش 30 ساله ما در فروشگاههای حضوری، و کسب تجربیات تولید، پخش و فروش، در این زمینه به شما این اطمینان را میدهد که اجناس بسیار با کیفیت از بهترین برندها، با تنوع مدل و رنگبندی، و سایز بندی دلخواهتان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

جورابکده همواره بر حسب پیروی و رعایت اصول خود پیش رفته، که به موجب آن به دنبال یافتن و ارائه کیفیتی مطلوب و برتر، همراه با ظرافت و زیبایی متفاوت تر و بهتر از دیگران در کنار قیمتی مناسب و رقابتی بوده است. ایده جورابکده همواره بر این بوده است که کیفیت، رکن اساسی در جلب رضایت مشتریان می باشد، لذا بهبود کیفیت محصولات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارائه خدمات نوین، و همچنین افزایش کارایی خدمات، همیشه از اولویتهای ما به شمار می رود. در واقع همه این موارد اهداف اصلی این مجموعه به شمار می رود. جورابکده، با کسب تجارب متعدد در زمینه های مختلف بر میزان اهداف مشتری مداری این فروشگاه افزوده شده است لذا زمینه ای وسیع در راستای سهولت خرید برای مشتریان خود فراهم آورده است تا تمامی مشتریان با هر سطح آشنایی قادر به استفاده از سرویس های خرید ما باشند.

همچنین برای ایجاد سهولت و سرعت در دریافت سفارش مشتریان گرامی، ارسال محصولات در جورابکده به صورت سریع انجام شده و در کمترین زمان به دست مشتریان عزیز خواهد رسید. در ضمن اگر خرید بیش از یکصد و پنجاه هزار تومان باشد، اقلام خریداری شده به صورت رایگان در هر کجای کشور که باشید به شما تحویل داده می شود. باید دانست که ارسال ها به همین شیوه جدید، برای تمامی نقاط کشور انجام پذیر است و محدودیت مکانی وجود نخواهد داشت.

 

« جورابکده، فروشگاهی در بستر امن اینترنت »

یکی از نگرانی هایی که کاربران اینترنتی در خریدهای خود همواره با آن روبرو هستند، امنیت و سرعت پرداخت ایشان است. در بسیاری از موارد بعلت ندانستن میزان امنیت پرداخت، بعلت وجود سوءاستفاده های احتمالی، اعتماد به پرداخت وجود نداشته و باعث می شود تا خرید به سادگی انجام نشود، همچنین برخی سرویس های پرداخت، نیاز به دریافت استعلام حساب و بررسی پرداخت داشته و به همین دلیل فرآیندی زمانبر طی خواهد شد، تا قطعیت پرداخت تایید گردد. اما درباره جورابکده این امر متفاوت بوده و پرداخت های شما با امنیت کامل، از طریق درگاه های امن انجام پذیر است.

این امر سبب شده است تا فروشگاه جورابکده مفتخر به دریافت نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره شود . از سوی دیگر پرداخت با هر نوع کارت بانکی عضو شتاب امکان پذیر است، که این خود اتلاف زمان کاربران را برای پرداخت و دریافت تاییدیه آن از بین می برد، و با بیشترین سرعت ممکن، این امکان را برایشان فراهم می سازد.

 

« جورابکده، لذت یک خرید سریع و شیرین »

همواره پارامترهای متعددی برای گذران زندگی مورد توجه بوده است، اما بی تردید در دنیای امروزی، به خصوص در چند دهه اخیر، زمان یکی از مهمترین اصول در زندگی ما به شمار می رود، بطوریکه همه تکنولوژی­های نوین به خدمت انسان در آماده تا بتواند امور روزمره خود را در کوتاهترین زمان و با صرف کمترین هزینه امکانپذیر سازد.

در این میان جورابکده با بکارگیری بهترین ایده ها، همواره تلاش کرده است تا علاوه بر سرعت بخشیدن به این مهم، با ارائه محصولات با کیفیت، اطمینان و اشتیاق را برای مشتریان ایجاد نموده، و هر دو پارامتر زمان و هزینه را تا حد امکان، در کنترل مشتریان خود قراردهد.

امید بر آن است که با پیشرفت و بهبود مستمر کیفیت همه جانبه خدمات، در عرضه جوراب و پوشاک و البسه زیر، با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا، بتوانیم خدمت رسانی مطلوبی به هموطنان عزیزمان ارائه نماییم.